2022 жыл 4 тоқсанында іс-шараларын шектеуді алып тастау туралы.

30.03.2022

«Ақмола облысы                                                     КГУ «Общеобразовательная

білім басқармасының                                                  школа села Свободное

Есіл ауданы бойынша білім бөлімі                              отдела образования

Свободный ауылының                                                 по Есильскому району

жалпы орта білім беретін мектебі»                           управления образования

КММ                                                                   Акмолинской области»

БҰЙРЫҚ                                                             ПРИКАЗ

№86                                                          от 29 марта 2022 года

Свободный ауылы                                                   село Свободное

2022 жыл 4 тоқсанында іс-шараларын шектеуді алып тастау туралы.

Бас мемлекеттік санитарлық дәрігердің 2022 жылғы 25 наурыздағы №18 "білім беру ұйымдарындағы шектеу іс-шараларын алып тастау туралы" қаулысының және "жасыл" және "сары" аймақтардағы эпидемиологиялық жағдайды бағалау матрицасына сәйкес өңірлердегі педагогикалық кеңестің 2022 жылғы 28 наурыздағы шешімінің негізінде БҰЙЫРАМЫН:

1. "Ashyq" мобильді қосымшасын міндетті түрде қолдануға, байланыссыз термометрияға және Маска режимін сақтауға қойылатын талаптарды алынып тасталсын,.маскаларды ерікті түрде тағылсын.
  2. Бекітілген сынып-кабинеттердегі сабақтар мен тамақтану ауысуларының белгіленген уақытына сәйкес мектептің жұмыс тәртібі 2022 жылғы 31 наурыздан бастап сағат 9.00-ден бастап белгіленсін (1-қосымша)..
  3. Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Г. Ж. Шурыкпаева 29.03 күні сабақтар кестесіне 4-тоқсанға түзету енгізіп, мектеп директорына бекітуге ұсынсын.
  4. Директордың ТЖО Г.М.Мутафиди:
  1. сыныптан тыс сабақтар кестесіне 4 тоқсанға түзету енгізіп, мектеп директорына 29.03 күні бекітуге ұсынылсын.;
  2. 2. мектепте білім алушылардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету бойынша педқызметкерлер мен мектеп әкімшілігінің 4 тоқсанға арналған кезекшілік кестесін әзірлесін.
  1. Директорының ШБ орынбасары Т. А. Рымшина "2021-2022 оқу жылында білім беру ұйымдарында коронавирустық инфекцияның алдын алу бойынша санитариялық-эпидемияға қарсы және санитариялық-профилактикалық іс-шараларды жүргізу туралы" Қазақстан Республикасының Бас мемлекеттік санитариялық дәрігерінің 2021 жылғы 25 тамыздағы № 36 қаулысының талаптарын қатаң сақтауды қамтамасыз етсін, Бас мемлекеттік санитариялық дәрігердің " 2021-2022 оқу жылында коронавирустық инфекцияның алдын алу бойынша санитариялық-эпидемияға қарсы және санитариялық-профилактикалық 2022 жылғы 5 наурыз №18.
  2. Бұйрықтың толық орындалуын өзіме қалдырамын..

«Ақмола облысы

білім басқармасының

Есіл ауданы бойынша білім бөлімі