«Будущая профессия - моими глазами» Классный час в 9 классе.

Цель классного часа:

Активизировать мотивацию профессионального самоопределения учащихся.

Задачи классного часа:

1)расширить знания подростков о мире профессий;

2) стимулировать размышления подростка о собственных перспективах личностного самоопределения;

3) помочь в отношении профессионального самоопределения.

Мақсаты:    оқушыларға мамандықтың түрлері, олардың адам өміріндегі маңызы туралы   түсінік  бере отырып, өз бейіміне сәйкес мамандық таңдай білуіне ықпал жасау;  оқушылардың қоғамға деген азаматтық позициясын қалыптастыра отырып, отансүйгіштікке тәрбиелеу, кәсіби бағдар беру; түрлі жаттығулар арқылы таным процестерін дамыту, өз  пікірін еркін айтып, өзгенің пікірін сыйлай білуге, жүйелі  ойлауға баулу.

Набиева А.Г.

Страница создана: 28.09.2019 20:06