"Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімінің Свободный ауылының жалпы білім беретін мектебі" КММ 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 2023 жылғы 1 қаңтарға дейінгі есептік қызметі

"Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімінің Еркін ауылының жалпы білім беретін мектебі" КММ педагогикалық ұжымы өз қызметін 2021-2025 жылдарға арналған ҚР орта білім беру ұйымдары қызметінің үлгілік қағидалары, мектеп жарғысы, лицензиясы және "Білімді ұлт "сапалы білім беру" ұлттық жобасы негізінде жүзеге асырады, онда мектептің басты мақсаты білім алушылардың білім беру сапасын арттыру ретінде айқындалады білім берудің барлық деңгейлерінің негізгі міндеттері: Білім беру саласындағы қолжетімділік пен теңдікті қамтамасыз ету, оқыту үшін қолайлы жағдайлар мен орта жасау, білім беру сапасы мен басқару тиімділігін арттыру болып табылады.

Мектеп-толық жиынтық, оқыту тілі қазақ, орыс, сынып-жиынтықтар 18: бастауыш мектеп -7, негізгі мектеп -8, жоғары мектеп -3. Мектептің жобалық қуаты-325 оқушы орны. Оқу-тәрбие процесі штаттық режимде жүзеге асырылады, бейіні жаратылыстану-математикалық бағыт, ауысым-1. Мектепте 180 оқушы бар: жазғы кезеңде 8 оқушы аудан, облыс және ТМД мектептеріне, 12 оқушы келді. 0-ден 18 жасқа дейінгі балаларды жалпыға бірдей оқытумен қамту бойынша статистикалық есеп-299, оның ішінде 0-ден 6 жасқа дейін-94, 1-ден 11-сыныпқа дейін-183, басқа оқу орындарына түсушілер-22 құрады.2023 жылғы 1 сыныпқа 6 жастағы 12 баланы 2023 жылғы 1 қыркүйекке қабылдау жоспарлануда.

Білім беру сапасын арттыру-мектептің стратегиялық маңызды бағыттарының бірі.

Мектептің білім беру қызметі оқыту және тәрбиелеу саласындағы нормативтік-құқықтық актілерге және мектептің құқық белгілейтін, құрылтай, рұқсат беру құжаттарына: білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияға және медициналық қызметпен айналысуға арналған мемлекеттік лицензияға сәйкес жүзеге асырылады.

2021-2022 оқу жылында мектептің білім сапасы 62% құрады. 2022-2023 оқу жылының басында оқу-тәрбие процесін ұйымдастырудың ерекшелігі: 1 сыныптағы оқу жылының ұзақтығы – 35 оқу аптасы, 2-11 сыныптарда-36 оқу аптасы. 2022 - 2023 оқу жылының басын ҚР Білім министрі 2022 жылғы 1 қыркүйектен бастап белгіледі; 1-сыныптарға арналған үлгілік оқу жоспарларындағы өзгерістер: Қазақ тілінде оқытатын мектептерде "Әліппе" және "Ана тілі"пәндері оқытылады, орыс тілінде оқытатын мектептерде - "Букварь" және "сауаттылыққа оқыту", "қазақ тілі"

Скачать документ полностью. отчет о деятельности школы за 2022 год

Әлі пікірлер